«زیر سقف دودی» در کاخ مردمی جشنواره فیلم فجر مورد استقبال قرار گرفت

فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» به کارگردانی پوران درخشنده در پردیس سینمایی ملت با استقبال مردمی مواجه شد.

به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه «زیر سقف دودی»، فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» جدیدترین اثر اجتماعی «پوران درخشنده» که در بخش «مسابقه سینمای ایران» (سودای سیمرغ) سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور دارد، در دومین روز اکران خود در این جشنواره در ساعت ۲۳ شب گذشته ۱۴ بهمن ماه با حضور عوامل آن در پردیس سینمایی ملت و در کاخ مردمی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر روی پرده رفت و مورد استقبال تماشاگران حاضر در جشنواره قرار گرفت.

در ابتدای این مراسم، عوامل فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» در جلو دوربین عکاسان و فیلمبرداران حاضر در سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر قرار گرفتند و از میان تماشاگران پا بر روی فرش قرمز این جشنواره سینمای ایران گذاشتند و در کنار همدیگر عکسهایی به یادگار گرفتند و هر کدامشان چند جمله با مردم صحبت کردند.

پس از آن در سالن شماره ۱ پردیس سینمایی ملت که مملو از جمعیت بود؛ این فیلم روی پرده رفت و از طرف مردم و علاقمندان به سینما مورد استقبال قرار گرفت.

«زیر سقف دودی» ساعت ۱۶ روز گذشته پنجشنبه ۱۴ بهمن ماه جاری در سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر

به طور همزمان در سالن‌های شماره ۲ و ۴ در پردیس سینمایی کوروش تهران روی پرده رفت و مورد استقبال بی‌‌نظیر تماشاگران حاضر در جشنواره قرار گرفت.

«زیر سقف دودی» یک اثر اجتماعی است که به موضوع طلاق عاطفی میان زوج‌ها می‌پردازد؛ در این فیلم سینمایی «زیر سقف دودی» تعدادی از بازیگران سینمای ایران، از جمله؛ فرهاد اصلانی، مریلا زارعی، بهنوش طباطبایی، هوشنگ توکلی، مریم بوبانی، هادی مرزبان، فریبا متخصص، شهرام حقیقت دوست، رسول نجفیان، نفیسه روشن، آزیتا حاجیان، حسام نواب صفوی و فرشید زارعی‌فرد به ایفای نقش پرداخته‌‌اند و در این پروژه سینمایی ابوالفضل میری و لاله مرزبان نیز به سینمای ایران معرفی می‌شوند.

عکس‌ها: منصور جهانی

صفحه رسمی اینستاگرام «زیر سقف دودی»:      www.instagram.com/ziresaghfedodi

آدرس وب سایت رسمی «زیر سقف دودی»:   www.ziresaghfedoodi.ir

لینک کوتاه: http://ziresaghfedoodi.ir/fa/KNtjb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *